Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2023 lapkričio 30
Linksmindamasis ir ieškodamas malonumų vis dėlto pasistenkite nepamiršti, kad laisvė turi ribas. Jos eina kaip tik ten, kur prasideda aplinkinių laisvė. Esate tikras, kad niekam netrukdote?
Santykiai, meilė: Sutiksite žmogų, kuriam nedvejodami galėsite atiduoti savo širdį ir ranką. Tačiau saugokitės aplinkinių žmonių, kurie gali nepalankiai žiūrėti į jūsų naujai užsimezgusius santykius. Esantys poroje turėtų daugiau dėmėsio skirti vienas kitam. Nepraleiskite progos pagirti antrąją pusę nors ir dėl smulkmenos. Atsakas jums tikrai patiks.
Geras ženklas šiandien: jei laikrodis sustotų arba imtų vėluoti – jėgų praradimas, ligos, susižeisti iki kraujo – apsaugos praradimas, jei tarakonų iš kaimynų ateitų – nemalonumai šeimoje, įkristi į rūsį, duobę, nuo laiptų nuriedėti, jei į grindų plyšį kas nors įkristų, jei šukos sulūžtų, daug plaukų išsipeštų šukuojantis, jei plaukai labai veltųsi, būtų neįmanoma jų iššukuoti, jei iš rankų pinigai iškristų, piniginę pamesti, jei ugnis ar šviesa gestų namuose be priežasties.
Blogas ženklas šiandien: išsitepti purvu, aliejumi, jei paukštis jus išteptų – vidinės nešvaros požymis, neturtas, jei viskas kristų iš rankų, ypač raktai, spyna sugestų, išberti kruopas – gresia liga, stiprus vėjas į nugarą – nusigręžiate nuo savo sėkmės, valgyti vištieną.
Šiandienos sėkminga spalva: Ruda
Šiandienos sėkmingas skaičius: 97
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: oniksas