Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2024 balandžio 18
Gana dvilypė diena. Viena vertus, išspręsite ne vieną seniai kankinusią problemą, kita vertus, galite susikurti naujų, įsivelti į kokį visai jums nereikalingą konfliktą. Būkite kritiškesnis, turėkite savo nuomonę. Nebėkite paskui kiekvieną, kuris tik ranka pamojo.
Santykiai, meilė: Jei sugebėsite numažinti iškeltą kartelę, tai apsidairę pamatysite ne vieną išties puikų žmogų, galintį tapti jūsų gyvenimo palydovu. Puikus metas parodyti mylimam žmogui, kad jau esate pasiruošę kitam žingsniui, tik tai darykite atsargiai, kad jo neišgąsdintumėte. Žvaigždės žada didelę tikimybę sulaukti palaikymo.
Geras ženklas šiandien: jei savaime kas nors namie užsidegtų, plyštų užuolaidos, staltiesės, jei raktas sulūžtų, spyna sugestų, rasti pinigų, juos pasisavinti.
Blogas ženklas šiandien: jei vėjas langą išdaužtų – sunkios permainos, jei batas suplyštų, kulniukas nulūžtų – apsaugos praradimas, jeigu ant jūsų užbyrėtų tinko, žemių, dulkių, plunksnų ir pan. – laukia sunkūs išbandymai, jei virš galvos, ypač ant palangės, paukštis suklyktų, veidrodį sudaužyti – artimo žmogaus mirtis, jei iš nosies bėgtų kraujas, dantenos kraujuotų – nužiūrėjimo požymis, jei bėgtų rudas vanduo ar apskritai jį išjungtų – gresia nuostoliai, skausmas, jei šukos sulūžtų – jėgų praradimas.
Šiandienos sėkminga spalva: Bordo
Šiandienos sėkmingas skaičius: 45
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: rožinis kvarcas