Prisijungti
Priminti slaptažodį
Dienos horoskopas
2024 liepos 13
Pasistenkite likti žvalus ir energingas. Galvoti ir veikti teks greitai, galbūt – daug judėti. Daug kas turi būti pakeista, patobulinta ar bent jau suprasta. Likimas siųs išbandymus vieną po kito. Sėkmę ir populiarumą atneš vieši pasisakymai, kolektyvinis darbas. Jei prireiktų išsiruošti į kelionę ar pakeisti gyvenamąją vietą – nedvejokite. Saugokitės melagių, apgavikų.
Santykiai, meilė: Šiandien galite būti užsiėmę visai kitokia veikla, kuri, ko gero, jus tik nuvargins ir suerzins. Pailsėkite ir tinkamai maitinkitės (sunku su atsidavimu mylėti, kai esi peršalęs). Vakare galėtumėte būti viena nuostabios poros pusė, tačiau turite atsisakyti savo brangiosios nepriklausomybės ir pirmiausia įsiklausyti į kito žmogaus norus. Jei jūsų troškimai kitokie, mėgaukitės vienatve.
Geras ženklas šiandien: išėjus iš namų išgirsti šuns lojimą, rasti odinį arba medinį daiktą.
Blogas ženklas šiandien: sutikti juodą katę, rasti pamestus pinigus ar kokius daiktus, ypač juos pasisavinti, jei kas namuose savaime užsidegtų ar suplyštų, sulūžtų, jei nupirktas daiktas iš karto sugestų ar įsigytas drabužis suplyštų – visą mėnesį bus nepalanku pirkti vertingus daiktus.
Šiandienos sėkminga spalva: Ruda
Šiandienos sėkmingas skaičius: 38
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: deimantas