Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Jautis

Jautis

04.20 - 05.20
Dienos horoskopas (2021 lapkričio 29)
Nesidžiaukite jums rodomu ypatingu dėmesiu - gali būti, kad dėl to verkti reikia. Nutarkite esąs itin santūrus ir pasistenkite neatsakyti tuo pačiu - gal bėda praeis pro šalį? Pirmenybę teikite vegetariškam maistui, papildomo jūsų dėmesio gali pareikalauti maudžiantys sąnariai.
Santykiai, meilė: Pavyks pasiekti svarbių susitarimų su antrąja puse. Vienišiams žadamos įdomios, rimtos pažintys su tų pačių interesų turinčiais ir panašaus būdo įdomiais žmonėmis. Jos lengvai taps ilgalaikės. Puikus laikas susižadėti, tuoktis, priimti vedybinį pasiūlymą.
Geras ženklas šiandien: jei įsmigtų nukritęs peilis, šakutė – konfliktas, jei namuose kas nors sulūžtų – nuostoliai, nesantaika namuose, jei sugestų užraktas – apsaugos praradimas, jei dantis nuskiltų – nuostoliai, nagas užlūžtų – liga, jei jus užpultų naminis gyvūnas – apsaugos netekimas.
Blogas ženklas šiandien: pamesti piniginę, susižeisti, peilio ašmenis sulaužyti, daug dūmų išvysti.
Šiandienos sėkminga spalva: Bordo
Šiandienos sėkmingas skaičius: 94
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: nefritas

Žmogus, gimęs po Jaučio ženklu, yra konservatyvus, praktiškas, užsispyręs ir atkaklus. Kartais dėl per didelio užsispyrimo jis gali būti sunkiai prisitaikantis ir nelankstus.

Šio ženklo atstovas yra darbštus ir ištvermingas, gali pakelti labai didelę įtampą. Jis dažniausiai yra stiprios sveikatos. Jautis - žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje jis greitai atgauna jėgas ir nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos ypatingai stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.

Daug kas mano, kad Jaučiai yra materialistai, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Bet jiems svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie suteikia. Be to, Jaučiai yra komforto vergti. Jaučio namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais, rengsis jis kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jam lyg šventas ritualas. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi viršsvorio.

Jie yra tingūs, itin jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai tikėtina, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais. Jei Jautis neturi net menkiausios menininko gyslelės, jis tampa tikrai labai dideliu materialistu ir šykštuoliu. Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienio šalis, net jei ten žadamas daug geresnis darbas. Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.


Profesija

Jaučiai nėra maištautojai, gyvenime labai vertina pastovumą, todėl jiems tinka patikimi ir stabilūs darbai, net ir tie, kurie dvelkia monotonija. Kūrybinėse srityse jie daugiau pasiekia ne savo talentu, o darbštumu. Puikiai save realizuoja „ūkiškuose“ darbuose: žemdirbiai, gėlių augintojai, apželdintojai, virėjai, maitinimo įstaigų darbuotojai, vidaus interjero dizainerio, matininkai. Taip pat gali būti gerais biologais, pardavėjais, visažistais ar kosmetologais, reklamos agentais, mokesčių inspektoriais, antikvarais, bankų kasininkais, baldžiais, nekilnojamojo turto agentais, finansiniais konsultantais.
Jaučiams netinka profesijos, kurios nesuteikia pastovaus ir garantuoto uždarbio, reikalauja ne tiek darbo, kiek dvasinio polėkio: žurnalisto, renginių vedėjo, laisvo menininko,modelio.
 

Stilius

Jautis vertina saugumą ir komfortą, įtartinai žiūri į permainas ir netikėtumus. Todėl labiausiai pasitiki klasikiniu stiliumi, ieško nepriekaištingos kokybės daiktų. Jaučiai retai kada vaikosi paskutinių madų, jiems daug svarbiau rasti tinkamą ir amžiams madingą daiktą. Daug dėmesio skiria papuošalams, aksesuarams. Dažnai renkasi švelnius bei natūralius audinius, pavyzdžiui šilką, kašmyrą ar medvilnę, kuri maloniai priglunda prie kūno.
 

Dovanos

Būtinai praktiška, bet netikėta. Treniruoklis, abonementas į sporto klubą ar SPA saloną, galbūt madingas aksesuaras. Ūkiški jaučiai dievina ir namams skirtas dovanas: indus, buitinę techniką, ypatingus meno kūrinius.
 

Bendravimas

Jautis yra greičiau sumanus ir praktiškas, nei intelektuali asmenybė. Jo globėja Venera jį apdovanojo švelniu žavesiu, maloniu balsu ir geru humoro jausmu, kuris traukia prie jo žmones. Jis šiltas, jautrus, draugiškas, tolerantiškas ir labai patikimas. Gali būti puikus draugas, nors dėl savo santūrumo kartais nuobodokas. Jaučiai yra kantrūs, taikios ir geraširdiškos prigimties. Reikia labai pasistengti, kad išmuštum jį iš vėžių, bet jei jau užsiutinai jį - geriau pasisaugok. Supykęs jis tampa nenumaldomas ir nuoskaudą nešioja ilgai. Taip pat Jautis yra gana pavydus ir savininkiškas. Į draugus ar mylimą žmogų gali imti žiūrėti kaip į savo nuosavybę, su kuria nenori dalintis.
 

Meilė

Jaučiai tiesiog neįsivaizduoja gyvenimo be meilės. Nors jie yra romantikai, ne visada moka parodyti savo puoselėjamus jausmus. Meilės žodžius pakeičia dovanomis ir veiksmais. Gali nebijoti, kad vyras Jautis pabėgs pas jaunesnę. Jie yra ištikimi, atsidavę ir mylintys sutuoktiniai bei nuostabūs tėvai.
 

Seksas

Jautis yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Jis pakankamai santūrus, todėl iniciatyvą teks parodyti jo partneriui ar partnerei. Nepaisant to, jis niekada neatsisakys išbandyti kažko naujo. Greitas seksas - tikrai ne jam, jis mėgsta ilgas glamones ir kadangi yra ištvermingas, vieno karto jam dažniausiai negana. Kartais Jaučio malonumų troškimas veda net prie ištvirkimų. Jei nori suvilioti Jautį, atsimink, kad jis mėgsta gražią, jaukią aplinką ir jautriai reaguoja į visus kūno prisilietimus. Pakviesk jį ar ją pašokti jausmingą šokį ar pasiūlyk pažiūrėti kartu erotinį filmą.
 

Suderinamumas

Tinkami partneriai: Mergelė, Ožiaragis, Žuvys, Avinas, Vėžys.
Jaučiai sunkiai sugyvena su Liūtu, Skorpionu, Vandeniu.


Stichija: Žemė

Planeta: Venera

Diena: penktadienis

Devizas: “Aš turiu”

Spalva: balta, žalia, alyvinė, geltona

Akmuo: smaragdas, agatas, koralas, deimantas, topazas, turmalinas, žadeitas, nefritas

Skaičius: 6