Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Vandenis

Vandenis

01.21 - 02.19
Dienos horoskopas (2024 liepos 13)
Pasistenkite likti žvalus ir energingas. Galvoti ir veikti teks greitai, galbūt – daug judėti. Daug kas turi būti pakeista, patobulinta ar bent jau suprasta. Likimas siųs išbandymus vieną po kito. Sėkmę ir populiarumą atneš vieši pasisakymai, kolektyvinis darbas. Jei prireiktų išsiruošti į kelionę ar pakeisti gyvenamąją vietą – nedvejokite. Saugokitės melagių, apgavikų.
Santykiai, meilė: Šiandien galite būti užsiėmę visai kitokia veikla, kuri, ko gero, jus tik nuvargins ir suerzins. Pailsėkite ir tinkamai maitinkitės (sunku su atsidavimu mylėti, kai esi peršalęs). Vakare galėtumėte būti viena nuostabios poros pusė, tačiau turite atsisakyti savo brangiosios nepriklausomybės ir pirmiausia įsiklausyti į kito žmogaus norus. Jei jūsų troškimai kitokie, mėgaukitės vienatve.
Geras ženklas šiandien: išėjus iš namų išgirsti šuns lojimą, rasti odinį arba medinį daiktą.
Blogas ženklas šiandien: sutikti juodą katę, rasti pamestus pinigus ar kokius daiktus, ypač juos pasisavinti, jei kas namuose savaime užsidegtų ar suplyštų, sulūžtų, jei nupirktas daiktas iš karto sugestų ar įsigytas drabužis suplyštų – visą mėnesį bus nepalanku pirkti vertingus daiktus.
Šiandienos sėkminga spalva: Ruda
Šiandienos sėkmingas skaičius: 38
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: deimantas

Vandenis - genijaus ženklas. Jie pasižymi aštriu ir labai smalsiu protu, yra užsispyrę ir atkaklūs bei nesuka sau galvos dėl, jų nuomone, menkų, žemiškų rūpesčių. Jų idėjos originalios, išradingos ir dažnai net lenkia laiką. Taip pat jie neramūs, nepastovūs, bailūs, labai jautrūs ir itin nervingi. Po Vandenio ženklu yra gimę nemažai žymių žmonių.

Šio ženklo atstovai yra dideli idealistai ir reformatoriai, kurie trokšta pakeisti pasaulį. Jie ne tik apie tai kalba, bet ir yra pasirengę ką nors dėl to padaryti. Nors gali būti ir taip, kad Vandenis tik daug kalbės apie ateitį, bet nieko nedarys.

Beveik visada jie yra intelektualūs, logiški, turi puikią intuiciją ir itin lakią vaizduotę. Yra darbštūs ir dažnai darbas jiems būna pasaulio centras. Kai dirba įkvepiantį darbą, gali jam pasišvęsti iki visiško išsekimo.

Uranas šiuos žmones apdovanojo ne tik revoliucingomis mintimis, bet ir ekscentrišku vidumi. Jie natūraliai neįprasti, originalūs, nestandartiškai mąstantys ir absoliučiai neprognozuojamos amenybės. Net ir geriausi draugai nežino, ko galima iš jų tikėtis.

Laisvę Vandeniai mėgsta ne mažiau nei Šauliai. Jie spontaniški, savarankiški ir nepriklausomi, retai praranda pusiausvyrą ir moka prisitaikyti prie įvairiųaplinkybių. Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori. Jei pajus, kad yra "medžiojami", spruks kiek įkabindami ir kuo toliau. Kartais jiems reikia nusišalinti nuo pasaulio ir kurį laiką pabūti be kompanijos. Jie vertina tokią galimybę atsiduoti apmąstymams, meditacijai ar religijai, jei yra tikintys.


Profesija

Vandenių akiratis itin platus, komunikabilūs ir visuomeniški jie geriausiai jaučiasi kolektyve. Tai puikūs pedagogai, žurnalistai, menininkai, sociologai, psichologai, gidai. Taip pat Vandeniai mielai renkasi su elektronika, prietaisais ir technologijomis susijusias profesijas: elektriko, mechaniko, programuotojo ar techniko. Neretai pasirenka su ekstremaliu sportu susijusią veiklą. Vandeniams netinka monotoniškas darbas, apimantis siaurą sritį.


Stilius

Čia jokių taisyklių! Vandeniai vertina originalumą ir polėkį, be to, turi puikų humoro jausmą. Tad lengvai derina net ir pačius nesuderinamiausius dalykus, noriai išbando mados naujoves, bet dažniau patys diktuoja stilių. Jiems tinka ryškūs, ekstravagantiški rūbai, eklektika.


Dovanos

Meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai, egzotiški suvenyrai, įdomūs ar tiesiog neįprasti daiktai (gali būti jumoristiniai), knyga (Vandenio interesų ratas itin platus, todėl tiks įvairiausia literatūra), muzikos CD, bilietai į koncertą, spektaklį ar renginį, įvertins net ir pakvietimą į mokslinę paskaitą.


Bendravimas

Vandeniai yra lengvai bendraujantys, nuoširdūs, geranoriški ir draugiški, todėl lengvai susiranda draugų. Jie ištikimi, santūroki ir visada pasirengę padėti. Nelinkę demonstruoti savo jausmų. Geriau jaučiasi didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi. Bendraudami stengiasi išlaikyti tam tikrą atstumą ir neužmegzti pernelyg artimų ryšių, nes bijo būti išnaudojami. Gali būti paviršutiniški ir nepaisyti kitų nuomonės. Pyksta taip, kad net garai rūksta, tampa grubūs ir visiškai nesukalbami.


Meilė

Kadangi bijo prarasti laisvę, vedybų vengia tol, kol gali. Vandenį jaudina įvairovė, todėl meilės partnerius gali keisti kaip kojines. Dėl savo idelizmo kartais reikalauja iš žmonių neįmanomo ir labai nusivilia, jei jų viltys nepateisinamos. Jei galiausiai išsirenka sau partnerį, tai tik visam gyvenimui. Nusprendę, kad žmogus yra vertas jų draugystės ar meilės, jie gali būti pasiaukojantys ir ištikimi.

Šio ženklo moteris yra pati žavingiausia po Svarstyklių. Ji nepriklausoma, emocinga ir dažnai feministė. Gali tapti puikia žmona, jei tik su vyru jai nebus nuobodu. O štai Vandenis vyras visai ne riteris. Jis maištauja prieš tradicinį vyro vaidmenį šeimoje ir gali kratytis tiek šeimos maitintojo, tiek tėvo pareigų. Ir neverta naiviai tikėtis, jog kada nors pavyks jį perauklėti. Tokia jo prigimtis ir, jei ji nepriimtina, geriau su juo neprasidėti.


Seksas

Vandenio moterys labai lengvai tampa meilužėmis. Jos labai tiesmukos ir jei kas nors patinka, greičiausiai taip jam ir pasakys. Tiek vyrai, tiek moterys nesivaržydami gali pasidalinti su mylimuoju visomis savo erotinėmis fantazijomis. Kartais jos gali net šokiruoti. Vandeniai nuolat ieško naujovių. Jei ne naujas partneris, tai bent nauja vieta, žaidimai ar pozos jiems tiesiog būtini. Rutina žudo aistrą.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.
Netinkami partneriai: Jautis, Skorpionas ir Liūtas.


Stichija: Oras

Planeta: Uranas

Diena: šeštadienis

Devizas: “Aš žinau”

Spalva: šviesiai pilka, violetinė

Akmuo: ametistas, topazas, deimantas, turkis, safyras, opalas, oniksas

Skaičius: 8