Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Avinas

Avinas

03.21 - 04.19
Dienos horoskopas (2024 liepos 13)
Derėtų nuodugniai apsvarstyti turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Stenkitės suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms, vaikams.
Santykiai, meilė: Geras Merkurijaus ir Urano aspektas numato netikėtą susitikimą. Jei ieškote gyvenimo partnerio, puiki proga tuo pasinaudoti. Turintiems antrąja pusę vertėtų pagalvoti, kaip galėtų nustebinti savo partnerį. Miela smulkmena ar dėmėsio parodymas gali atnešti netikėtų, bet malonių rezultatų.
Geras ženklas šiandien: dažnai nustebti, jei paukštis ant palangės nutūptų, giedras rytmetys.
Blogas ženklas šiandien: einant paslysti, parkristi – galite praleisti svarbią galimybę, jei namuose imtų tinkas nuo lubų byrėti ar parketlentė išskristų – nuostoliai, neturtas, jei nagas nulūžtų – liga; pilki tonai.
Šiandienos sėkminga spalva: Cinoberio
Šiandienos sėkmingas skaičius: 9
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: cirkonis

Po Avino ženklu gimęs žmogus yra pilnas optimizmo, entuziazmo ir energijos. Tai - apsigimęs lyderis, linkęs diktuoti savo taisykles, o ne prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyręs Avinas, pasitelkęs savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kelyje sutiktas kliūtis.

Kartais jo užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu, o užsidegimas - dideliu įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip jis pageidauja. Tiesa, karštakošis Avinas atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsidega. Bėda tik tame, kad aplinkiniai, o ypač gimusieji po Vandens ženklu, taip greitai visko nepamiršta.

Spontaniškas ir nenustygstantis vietoje Avinas ypatingai mėgsta laisvę, jam nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutinos jis tiesiog negali pakęsti. Būtent Avinas pirmasis imasi perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo. Gaila, kad jo kantrybė išsenka greičiau nei spėja atlikti viską iki galo. Be to, jis nėra punktualus, jis nuolat jaučia laiko trūkumą.

Avinas yra ambicingas ir garbėtroška, pasižymi stipria valia ir nepasiduoda jokiai aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Taikos ir ramybės periodu, neturėdamas kur nukreipti savo energijos, jis nebesijaučia Avinu, o jaučiasi avimi. Iš nuobodulio gali prikrėsti kvailysčių. Dėl energijos pertekliaus gali būti nerimstantis, karštakošis ir agresyvus.

Avinas yra apdovanotas sąžiningumu ir iškalba, bet tik ne diplomatija. Jis visada sako, ką galvoja ir dažnai Avino tiesumas ir atvirumas palaikomas stačiokiškumu. Avinas yra intelektualus, veržlus, atviras ir itin patikimas. Linkęs viską skirstyti į juodą ir baltą. Pilka spalva jam neegzistuoja.


Profesija

Avinas visai nesvajoja apie ramią karjerą. Jam reikia didelio viesulo: rizikos, įvertinimo, permainų, iššūkių, prestižo ir didelių trofėjų. Todėl tinkamiausios profesijos siejamos su rizika, greičiu, padidintu dėmesiu ar didžių atradimų galimybėmis: sportininkas, karininkas, gelbėtojas, kaskadininkas, lektorius, advokatas, mokslininkas, išradėjas, gydytojas (ypač seksis chirurgija, stomatologija, neurologija, ekstrinė medicina), bioenergetikas, turizmo sferos darbuotojas, verslininkas, grožio specialistas, prodiuseris, viešųjų ryšių atstovas, renginių organizatorius, krupjė.

Šiam ženklui visai netinka rami ir monotoniška profesija: darbas fabrike prie mašinų ar staklių, buhalterija ar maršrutinio autobuso vairavimas.
 

Stilius

Chaotiškas ir itin originalus. Avinai žavisi netikėtomis idėjomis, dievina tai, kas sportiška, seksualu ir labai patogu. Avino ženklo moterys dažnai renkasi berniukišką įvaizdį: mėgsta dėvi kelnes, kerpasi plaukus trumpai – nes taip yra patogiau. O moteriškumą visiškai kompensuoja jų vidinė kunkuliuojanti energija. Rekomenduojamas spalvų derinys Avinams yra raudonos ir juodos elegancija.


Dovanos

Avinams tinkančios dovanos yra prabangios, bet praktiškos ir įsimenančios: gera kosmetika, grožio salono, sporto klubo, koncertų abonementas, muzikos šedevrų įrašai, gėlės (tiek milžiniškos puokštės, tiek kambariniai augalai), pasaulinę šlovę pelniusių autorių knygos.


Bendravimas

Avinas yra tiesus, atviras, dosnus ir labai entuziastingas draugas. Jis mėgsta linksmintis didesnėje kompanijoje ir būti visų dėmesio centre. Labai greitai susierzina dėl kitų žmonių lėtumo. Nors pats yra jautrus ir net romantiškas, kartais gali nepaisyti kitų žmonių jausmų.


Meilė

Avino kredo "viskas arba nieko" galioja ir meilės srityje. Jei jis jau įsimyli, tai beatodairiškai. Dėl jo įgimto nekantrumo gali dažnai keisti partnerius, tačiau radęs savo gyvenimo meilę tampa ištikimu ir pastoviu partneriu. Avino karštas būdas pakurstys ne vieną kivirčą, bet jis ilgai nepyksta. Avinai yra be galo atsidavę savo vaikams. Dėl jų Avinas gali net paaukoti savo paties gyvenimą. Tai - labiausiai mylintis ir ginti linkęs tėvas (ar motina) visame Zodiake. Nedidelis patarimas - jei tavo mylimas žmogus yra Avinas, skirk jam visą savo dėmesį, girk, lepink jį ir labai juo didžiuokis. Tik jokiu būdu nebandyk kontroliuoti. Tiek vyrą, tiek moterį sujaudins aistringi žodžiai ir ypatingai švelnūs prisilietimai.


Seksas

Avinas yra labai aktyvus sekso srityje. Seksualinio potraukio intensyvumas gali jį pastūmėti prie "donžuaniškų" pergalių siekimo ir jų skaičiavimo arba per daug ankstyvos santuokos. Avinai būna ypatingai aistringi meilužiai. Taip pat kaip ir kasdieniame gyvenime, lovoje jie impulsyvūs, greitai užsiplieskiantys, mėgstantys vadovauti ir, svarbiausia, laimėti. Dėl savo karšto būdo jie gali pernelyg skubėti. Šio ženklo atstovai lovoje emocijas reiškia dejuodami ar net šaukdami.


Suderinamumas

Tinkami Avinui partneriai: Liūtas, Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys.

Sudėtingai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.
 

Stichija: Ugnis

Planeta: Marsas

Diena: antradienis

Devizas: “Aš esu”

Spalva: avietinė ir tamsiai raudona spalva, geltona

Akmuo: deimantas, safyras, sardoniksas, nefritas, ametistas, kalnų krištolas, karneolis, safyras, cirkonis, katės akis

Skaičius: 9