Prisijungti
Priminti slaptažodį

Zodiako ženklas

Šaulys

Šaulys

11.23 - 12.21
Dienos horoskopas (2024 liepos 13)
Štai diena, kurios jau senokai laukiate! Pagaliau jums atviros visos durys ir širdys. Jūsų artistiniai talentai ir polinkis į dramatizmą pasireikš visu gražumu.
Santykiai, meilė: Turėsite galimybę pagerinti santykius su mylimaisiais. Pristatykite brangiausius žmones artimiausiems draugams, šeimai. Poroje – romantikos, abipusės traukos motyvai, pasinaudokite tuo. Vienišiai bus itin romantiški, jų sukurta atmosfera traukte trauks priešingą lytį.
Geras ženklas šiandien: parkristi, einant už ko nors užkliūti, jei negalėtumėte batų raištelio atrišti, pamesti raktus, jei ant jūsų drabužis imtų svilti ar namuose kas nors savaime užsidegtų.
Blogas ženklas šiandien: jeigu drabužis prairtų ar įplyštų, kas nors namuose sugestų, sulūžtų, karoliai sutrūktų, pabirtų, grandinėlė nutrūktų, akmuo iš žiedo ar auskaro iškristų, auskarą pamesti, jei žiedas kur nors užsiristų, rakštį įsivaryti, greitai išsitepti.
Šiandienos sėkminga spalva: Salotinė
Šiandienos sėkmingas skaičius: 89
Šiandien Jums tinkamiausias akmuo: rožinis kvarcas

Linksmas, žavus, protingas, optimistas. Truputį lengvabūdis ir atviras Šaulys yra tikra kompanijos siela. Žmones, o ypač moteris, prie jo tiesiog traukte traukia. Šauliai yra tiesmukiški ir reiškia savo nuomonę nepaisydami kitų. Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš kalbėdami.

Jei visiems Zodiako ženklams būtų sukurtos uniformos, Šauliams atitektų mėlyni džinsai. Tai tarytum simbolizuoja jų laisvę ir nuotykių troškimą. Šauliai nėra prisirišę prie gimtųjų namų ar šeimos, jie labai nepriklausomi ir nepakenčia suvaržymų. Tikriausiai todėl taip mėgsta keliauti. Tokiu būdu jie patenkina savo laisvės troškimą ir praplėčia akiratį. Jų namuose tikriausiai bus pilna įdomių daiktų, kuriuos parsivežė iš aplankytų kraštų.

Šauliai dažniausiai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, turintys puikią nuojautą ir nuolat ieškantys ko nors dar nepatirto. Atrodo, jog Šauliai jaučia nesutramdomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą. Jie mielai skaito įdomias knygas, gilinasi į filosofiją, gali susidomėti kokia nors religija. Taip pat juos traukia aktyvus sportas, tad dažnai patiria traumų. Šaulio nesudomis rutina, o štai intelektualiniam iššūkiui tikrai neatsispirs. Sudėtingų sprendimų ieškojimas jiems teikia didžiulį malonumą. Jei jų darbas patenkina jų įvairovės ir smalsumo poreikius, gali paaukoti jam visą savo gyvenimą ir visiškai apleisti namus bei šeimą.
 

Profesija

Šaulio galimybės rinktis profesiją yra labai plačios. Darbštus, kūrybingas ir itin pareigingas Šaulys gali tapti puikiu vadovu, mediku, vadybininku, vertėju, juristu, reporteriu, politiku, keliautoju, vairuotoju, sportininku, diplomatu, mokslininku.
Šauliams netiks monotoniškas, sėslus darbas.
 

Stilius

Šaulio spinta – tikra originalių idėjų skrynia. Jis mieliausiai renkasi laisvus, judesių nevaržančius drabužius, kuriuos nesunku derinti tarpusavyje. Maksimaliai išnaudoja rūbų galimybes, kartais juos pritaikant nebūtinai pagal paskirtį, pvz. ilgus marškinius gali apsirengti vietoj suknelės, o iš drapiruotos palaidinės susijuosti nestandartinį diržą. Šauliai taip pat dievina militaristinį, safario stilius bei, žinoma, džinsus.
 

Dovanos

Visa, kas susiję su kelionėmis, pradedant kelionių knygomis ir žemėlapiais, baigiant kelialapiais, taip pat juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, jų profesijos reikmenys, madingos namų smulkmenos, nuotykių romanai, kompiuteriniai žaidimai.
 

Bendravimas

Šauliai komunikabilūs, draugiški ir optimistiški, šios savybės ir jų idealizmas žavi beveik kiekvieną. Jie nuoširdžiai domisi, ką kiti galvoja, todėl į juos dažnai kreipiasi pagalbos ar patarimo. Šauliai tiki žmonėmis ir yra labai garbingi. Tik jų atvirumas gali būti suprastas kaip netaktas, tad vertėtų išmokti atidžiau rinkti žodžius.
 

Meilė

Be galo mylėdamas laisvę Šaulys stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet visada yra pasirengęs įvairiems romantiškiems nuotykiams. Šaulys vyras gali pamesti galvą dėl paslaptingos, nuoširdžios ir nepriklausomos moters, tačiau vos pasijus supančiotas ar kontroliuojamas, tuoj pat dings iš akiračio. Moteris Šaulė nelabai domisi santuoka ir vaikais. Net ištekėjusi ji netaps namų šeimininke ir netūpčios aplink vyrą ir vaikus. Tiesa, vaikai ją dievins, nes ji sugalvos jiems begalę linksmų žaidimų. Ji išmokys vaikus narsos, teisingumo ir meilės laisvei, bet tik ne disciplinos.
 

Seksas

Šaulys gali būti dviejų tipų - ištikimas, idealistiškas romantikas arba tobulumo paieškose pasiklydęs suvedžiotojas. Šauliams reikia intelektualaus partnerio, kuris nebūtų pavydus ar savininkiškas. Ir vyrai, ir moterys nemėgsta banalumo. Jie mėgsta įvairovę, aštrius pojūčius, pikantiškus erotinius žaidimus ir aistringus pokalbius. Jei myli Šaulį ar Šaulę, paversk bendrą gyvenimą dideliu nuotykiu, nes jei pakvips rutina, jie ims dairytis ko nors kito.
 

Suderinamumas

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas.
Netinkami partneriai: Žuvys, Mergelė, Dvyniai.
 

Stichija: Ugnis

Planeta: Jupiteris

Diena: ketvirtadienis

Devizas: “Aš matau”

Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona

Akmuo: cirkonis, turkis, deimantas, kvarcas, rubinas, safyras, chrizoprazas, kalnų krištolas, mėnulio akmuo, rožinis kvarcas

Skaičius: 3